nasze biuro architektoniczne


Jesteśmy niewielka firmą – architektami, przyjaciółmi, których głównym zadaniem jest projektowanie nie tylko rodzinnych domów, czyli tak naprawdę zgadywanie życzeń i spełnianie marzeń o własnym domu, kawiarni, restauracji i nie tylko ... Każdy klient jest bowiem traktowany u nas indywidualnie i przyjaźnie, i może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i realizacji swojej nowej inwestycji.

DLACZEGO MY ...

- projektujemy już od ponad 20 lat, w ciągu których zostało zrealizowanych bardzo dużo projektów.

- domy energooszczędne realizowane według naszych projektów mają znacznie większą wartość na rynku nieruchomości

- współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów i technologii.

- nasze projekty domów są wysoko oceniane za rzetelne przygotowanie dokumentacji i ponadstandardowy zakres, zarówno przez architektów adaptujących, jak i firmy wykonawcze.

kilka słów ...

Nasi klienci wiedzą jaki mamy sekret tego, że tak niewielka firma potrafi zrobić tak wiele? Po prostu pracujemy z przyjemnością i w przyjemnej atmosferze, klientów traktujemy tak, jak byśmy sami chcieli być obsłużeni, a projekty dopracowujemy tak, jakbyśmy sami mieli w nich zamieszkać.

Nasze biuro ściśle współpracuje z wyspecjalizowanymi jednostkami projektowymi branż instalacji sanitarnych, elektrycznych i drogowych, a także specjalistami z zakresu geodezji, geologii, ochrony środowiska, ochrony konserwatorskiej, kosztorysowania oraz rzeczoznawcami ppoż., sanitarno-higienicznymi i BHP, co umożliwia kompleksowe przygotowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej.

Pracownia powstała z myślą o tworzeniu dla człowieka, dla poprawy jego życia w zatłoczonym świecie, pełnym szaleńczego tempa. Dom to oaza spokoju i ciepła, to miejsce do którego chętnie wracamy, z nadzieją na odpoczynek i czerpanie nowych sił i energii.